Tréninky Sebeobrana Poděbrady v nouzovém stavu

02.10.2020

Vážení rodiče a kraverčata, dovolte mi Vás informovat o průběhu tréninků v následujícím období. Nejsem zastáncem panického zavírání aktivit, nicméně, predikce pro příští týdny je nepříznivá. Dle mého názoru je nejdůležitější zachovat bezpečí dětí a jejich rodin ve školní docházce a nezvyšovat riziko zbytnými volnočasovými kroužky.

  1. Po dobu nouzového stavu od 1.10.2020 pozastavuji tréninky. Jakmile vyhodnotím, že můžeme v bezpečí opět trénovat (budu se řídit obecně platnými doporučeními) Vás o tomto uvědomím a ihned vypořádám zpět na Vaše účty vratky za pozastavené tréninky od 1.10.2020.
  2. Tréninky ještě v pondělí 5. 10. A 7. 10. budou na trávě u tělocvičny za jakéhokoliv počasí(třeba i v pláštěnce-ideální pro realné scénáře), rád bych se s dětmi rozloučil, dal jim několik pokynů do karantény a rozdal slíbená trička a mikiny.
  3. Pro děti jsem připravil 14 hodinových individuálních lekcí na základní techniky Krav Maga, jež jsou záznamy z jarních karanténních streamů. Až začneme zase trénovat, budeme na základy navazovat.Je tam taktika, posilování, techniky a snad i trocha legrace. Vše zde: https://www.sebeobranapodebrady.cz/videotreninky/

Až Vám polezou po hlavě, na hodinu se jich zbavte.

  1. Každou středu v 16:00 od 14.10. 2020 spouštím otevřené live vysílání s kondičním tréninkem pro všechny děti z Poděbrad a okolí na našem facebooku https://www.facebook.com/sebeobranapodebrady . Pokud ještě neodebíráte, klikněte na facebooku na tuto stránku a udržíme naše děti v pohybu. Na závěr každého přenosu, stejně jako na jaře, nebudou chybět soutěže o ceny do schránky. Pozvěte i kamarády, kteří nechodí na tréninky, ať se něco přiučí.

Naše děti mají výcvik a tak jak je učím "připrav se na nejhorší, doufej v nejlepší", dáme to zase a spolu s Vámi jim připravíme spoustu jiné zábavy. Rozhodně nejsem na straně zlehčovačů epidemie, sám mám v rodině člověka, který s covidem bojuje o život, ale zvládli jsme to jednou, dáme to i teď. Kida

Michal Šmíd

728180180

reditel@hcsrdce.cz

www.sebeobranapodebrady.cz

facebook: Sebeobrana Poděbrady