Pravidelné tréninky od 2. září 2020

31.08.2020

Vážení rodiče, na základě Vaší rezervace tréninků Sebeobrany Poděbrady Vás chci požádat o předání tohoto mailu Vašim ratolestem. Začínáme trénovat od 2. září. Fakturace Vám bude zaslána na uvedený mail v první polovině září. Chci Vás požádat, vzhledem k součásné situaci, pro Vaši i naši ochranu o ponechání dítěte pokud je nakřáplé doma. O lekce samozřejmě nepřijde a jakmile bude v pohodě může si je kdykoliv nahradit.

Ahoj, vítám tě na lekcích sebeobrany. Umět se bránit, nenechat si ubližovat a důvěřovat si, je stejně důležité jako umět si pravidelně čistit zuby. Předtím, než spolu začneme trénovat ti posílám tento mail, aby jsi věděl/la do čeho jdeš. Jmenuji se Michal a naučím tě Krav Magu. Krav Maga (hebrejsky "boj zblízka") je nejlepší systém sebeobrany, který používají vojáci, policisté, ale i mamky a taťkové po celém světě. Nenaučím tě, jak někoho zmlátit, ale jak se do problémů vůbec nedostat, rozeznat je včas a když už na tebe někdo zaútočí, jak to rychle skončit. Krav Maga není sport, nemá pravidla a soutěže. Trénuješ pouze pro sebe a ne pro medaile.

Bude nás v tělocvičně maximálně 20, většinou polovina děvčat a chlapců. Pokud to je možné choď pár minut před tréninkem, aby jsi se stihl převléknout do sportovního. Někdo trénuje v ponožkách, někdo v čistých botách. Nezapomeň si lahvičku, nejlépe s čistou vodou. Při vstupu do tělocvičny si dezinfikuj ruce. Když se nebudeš cítit zdravotně v pořádku, tak se vylež doma a lekci si samozřejmě můžeš potom nahradit.

Lekci začínám pozdravem a potom věnuji chvilku teorii bezpečnosti, civilní ochraně, první pomoci nebo si rozebereme video z reálného útoku. Potom se zahřejeme, protáhneme a zaposilujeme. Každý týden se dozvíš a naučíš techniku z Krav Maga a na závěr 50 minutové lekce ji použiješ ve hře, nebo v modelové situaci.

Mimo těchto pravidelných tréninků děláme, pokud budeš mít zájem, několikrát v roce i Pizza night (přespání v tělocvičně se seminářem na téma sebeobrany), letní tábory a po vánocích Nerf turnaj. Budu se na tebe těšit a doufám, že si pro sebe odneseš z lekcí co nejvíce a snad i trochu srandy. Ahoj Michal